החוקר הפרטי

החוקר הפרטי – שעזר לי לשנות את חיי לפני שנים, כשעמדתי מתחת לחופה עם בעלי, הייתי ממש בטוחה שאנחנו זה סיפור אהבה לכל החיים.

היה לי ברור שאחרי כל כך הרבה שנים של חברות אמיצה, כל מה שנותר לנו זה רק להפוך את העניין לרשמי, להתחתן ולהקים משפחה.

זה בדיוק מה שעשינו והאמת היא, שעשרים שנה חיינו ביחד בצורה נפלאה. הוא היה החבר הכי טוב שלי, המאהב שלי ובעיקר – האבא של הילדים שלי, אבל אז, דווקא כשהייתי רגועה ובטוחה כל כך באהבה שלנו, משהו השתנה.

אני לא יודעת לגמרי לומר איפה בדיוק חל השינוי או מתי, אבל העובדה היא שפתאום, ברגע מסוים, התחלתי לחשוד, ואולי להבין, שמשהו לא בסדר. היה לי נדמה שהוא נמצא איתי אבל לא באמת שם.

הרגשתי שהוא יוצא איתי ועם הילדים לטיולים משפחתיים אבל לא באמת רוצה להיות אתנו, כאילו משהו אחר מעניין אותו הרבה יותר.  אני מודה שלקח לי לא מעט זמן להחליט שאני עושה משהו בנידון, אך בסופו של דבר תחושות הבטן שלי היו כל כך חזקות, שהחלטת לבדוק את הדברים ברצינות.

התחלתי לחשוב על האפשרויות שעמדו בפני והיה לי ברור שלהתחיל לעקוב בעצמי אחרי בעלי זה לא עסק. לכן התחלתי לבדוק את האפשרות של משרד חקירות מוביל, כי אם כבר לחשוף את האמת, למה לא לעשות את זה בדרך הכי טובה שאפשר?

הפעם הראשונה שלי במשרד חקירות

אחרי לא מעט התלבטויות החלטתי שאו שאני פונה עכשיו למשרד חקירות מוביל או שאני פשוט משתגעת, כי כמה אפשר לחיות בלי לדעת את האמת? אני מודה שהרגע שבו נכנסת אל משרד החקירות הפרטי והתיישבתי מול החוקר שהיה עתיד לטפל בעניין שלי היה רגע לא פשוט.

אני בכלל לא מכירה את אותו אדם זר ופתאום עלי לספר לו את כל החשדות הכי עמוקים וכואבים שלי. כמובן שהפגישה הזאת הייתה ארוכה, מרגשת וכללה לא מעט בכי מצידי, אבל היה לי מאוד נעים לגלות שהחוקר היה אדם אנושי ואדיב מאוד.

הוא הקשיב לכל הפרטים שסיפרתי לו, ביקש שאנסה להיזכר בעוד מידע והרגיע אותו שאני ממש לא היחידה שנמצאת בסיטואציה הזאת.

הוא סיפר לי על אינספור גברים ונשים שפונים אליו ומזמינים ממנו שירותי חקירות פרטיות בנושא בגידות, ואין ספק שזה גם לי להרגיש הרבה יותר נורמלית. בסופו של דבר הוא גם סיפר לי על תהליך העבודה, נתן לי הרבה מאוד מידע והבנתי איך הוא מתכוון לבצע את הדברים.

בנוסף, הבנתי ממנו גם שכל המידע שהוא ייתן לי, במידה ואחליט להתגרש ולהגיע עם בעלי לבית המשפט, יוכל לשמש כהוכחה.

התחלתי להבין שלא רק מבחינה רגשית עשיתי את הדבר הנכון, אלא גם מבחינה פרקטית, כי מה פתאום שאחרי כל זה אני אתגרש וגם אשר בלי כלום? בסופו של דבר, אחרי שיחה ארוכה חתמנו בינינו על הסכם והחקירה יצאה לדרך.

תוצאות שלא נעים לשמוע

כבר אחרי שבועיים החוקר שלי יצר איתי קשר והזמין אותי למשרדו. כשנכנסתי בפעם השנייה אל משרד החקירות הרגליים שלי רעדו, כי ידעתי שעכשיו לא אוכל להמשיך ולטמון את הראש בחול.

היה לי ברור שאני מתיישבת מול החוקר הפרטי וכל מה שהוא יספר לי ישנה את חיי בצורה בלתי רגילה וללא הכר. התיישבתי, נשמתי עמוק ואכן זה קרה: הוא הציג בפני את כל ההוכחות שהוא הצליח לאסוף בשבועיים של עבודה, וכולן הוכיחו דבר אחר פשוט וברור – לבעלי אין מאהבת, יש לו מאהב.

התיישבתי מול התמונות האלה ולא ידעתי אם לצחוק או לבכות. עמוק בפני הייתי מאוד שמחה על כך שהוא לא החליף אותי באישה אחרת וצעירה יותר, ולמען האמת, שמחתי בשבילו שהוא נותן לצד נוסף באישיות שלו לצאת החוצה.

מצד שני, ככל שראיתי עוד ועוד תמונות שהציג בפני החוקר הפרטי, הבנתי שזה לא סתם סיפר או רומן, כי זו אהבה של ממש. לא ראיתי את העיניים של בעלי זורחות ככה כבר שנים ולא ראיתי יושב בכל כך הרבה מסעדות. התחלתי לשחזר את השיחות שלי איתו, את התירוצים ואת ההמצאות שהוא המציא בכל פעם כשהגיע הביתה מאוחר, והבנתי: הוא מאוהב בגבר אחר.

חוקר פרטי רגיש, אדיב ומנוסה

כמובן שמיד החלטתי להתגרש מבעלי, אך מה שהיה עוד יותר מפתיע, זו כל התמיכה שקיבלתי מהחוקר. הוא לא רק ביצע את המשימה שלו ורמז אותי לצאת ממשרדו, כי למעשה, הוא הפגין רגישות מקסימה. לכן אני ממליצה לכל מי שזקוק לחקירה פרטית ומחפש חוקר פרטי בדרום הכי טוב שיש, לפנות אל המשרד של "רם חקירות".

כאן אפשר לקבל שירות אדיב, מקצועי ורגיש לכל אורך הדרך. זה נכון שהחקירה הזאת שינתה את חיי והיום אני גרושה, אבל בפועל, אני מודה בכל ליבי למשרד של "רם חקירות" 072-3954186 על העבודה הנפלאה שהם ביצעו עבורי.

החוקר הפרטי

לחקירות עם תוצאות

חייגו: 072-3954186 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

חוקר פרטי גרושין

כשבני זוג מגיעים להחלטה לסיים את קשרי הנישואין שלהם, מה שהכי חשוב במאבק זה מידע.
קראו עוד

חקירות כלכליות

איתור הרכוש של הצד השני על מנת לבצע עסקה, גירושין או עיקול. המידע הוא חוקי וניתן לתצוגה בבית משפט.
קראו עוד

איתור אנשים

חברתנו נותנת מענה יסודי,אמין וקצועי בביצוע עבודות ניקיון ואחזקה של בתים משותפים,
קראו עוד

חקירות גלויות וסמויות

המומחיות והניסיון הרב, תורמים לביצוע איתור מדויק, מהיר, ויעיל של המידע הנדרש.
קראו עוד