החקירה הפרטית

החקירה הפרטית – ששינתה את חיי, להביט על עצמי במראה ולהתחיל לחשוב שגם אני חלק מהסטטיסטיקה ושבעלי בוגד בי, זה לא היה צעד פשוט.

איך יכול להיות שהוא מעדיף מישהי אחרת? אולי אני בכלל סתם מדמיינת? אבל הסימנים כל כך ברורים…כל אלה, ועוד הרבה מחשבות אחרות, היו המחשבות שרצו לי בראש בחודשים האחרונים.

לא ידעתם כבר מה לעשות עם עצמי ואיך להתמודד עם העניין, כי בסופו של דבר, ידעתי שאני לא בדיוק מסוג אותם האנשים שיכולים פשוט להביט לצד השני ולהתעלם.

בעלי התחיל להגיע בשעות הרבה יותר מידי מאוחרות הביתה, הוא התחיל להתנהג מוזר וכל מה שעבר לי בראש הייתה השאלה: מה אני עושה עכשיו?

אם, נניח, אני מגלה שהוא בוגד בי, האם אני רוצה להתגרש? ומה עם כל הרכוש שצברנו עד היום? ועם עצם העובדה שאני הגעתי לנישואים האלה עם הרבה יותר רכוש וממון ממנו, האם במידה והוא בוגד בי ואחליט להתגרש, אני צריכה לחלוק איתו הכול? רצו לי בראש אינספור דילמות ושאלות, אך הבנתי שלפני הכול אני פשוט חייבת להבין מה באמת קורה.

אני מודה שיש לי נטייה לדאגנות יתר, כך שאולי דמיינתי את הדברים, ובפועל, הייתי פשוט צריכה להבין: הוא באמת בוגד בי או שאני רק דואגת? כך הגעתי למצב שבו אני מחפשת חוקר פרטי, כי הרגשתי שאני כבר מתחילה ללכת לאיבוד.

פגישה מסעירה אצל חוקר פרטי במרכז

אחרי שעשיתי מחקר ענק באינטרנט ומצאתי את "רם חקירות", החלטתי שאין ברירה ושלדחות את העניין זה לא בדיוק מה שיעזור לי.

התקשרי ועם קול רועד קבעתי לעצמי פגישה. מיותר לציין שלא ישנתי כל הלילה, כי מבחינתי,  להגיע אל משרדו של חוקר פרטי ולבקש ממנו שיעזור לי, זה היה אחד הצעדים הכי מביכים שעשיתי בחיי.

זה היה כמו להודות כבר בכך שבעלי בוגד בי ובכך שאני צריכה עזרה, שאני חלק מהסטטיסטיקה העצובה של נשים נבגדות ולכן ברור מדוע לא היה לי פשוט. יחד עם זאת, אני חייבת לציין שהבחירה ב"רם חקירות" ריככה את הדברים.

העניין הוא שהחוקר שהכניס אותי למשרד שלו היה אדיב מהרגע הראשון והוא לא נתן לי לשנייה תחושה שהוא שופט אותי או שאני מספרת לו איזה סיפור נדיר וחריג. ההפך הוא הנכון: התחושה שהוא נתן לי הייתה שבמרוצת השנים, מאז שהוא עובד בחוקר פרטי, הוא כבר ראה ושמע הכול.

לכן הרגשתי בנוח, עניתי על כל השאלות שלו והפקדתי בידיו את המשימה המורכבת של חקירה פרטית בנושא בגידות.

או במילים אחרות, ביקשתי ממנו להבין האם בעלי באמת בוגד בי או לא, וכך יצאתי משם, מפקידה ביד החוקר הפרטי את חיי.

להוציא את הראש מהחול ולהסתכל למציאות בעיניים

אומנם היה לי ברור שחוקר פרטי במרכז צריך קצת זמן כדי לבצע את החקירה, לבנות אותה ולהבין מי נגד מי, אך מצד שני, לא הייתה לי בכלל סבלנות לחכות.

מהרגע שבו בחרתי לפנות אל חוקר פרטי, רציתי לקבל את התשובה כמה שיותר מהר כדי להחליט מה אני עושה ואיך אני מתמודדת עם הדברים.

החוקר הפרטי המוביל של "רם חקירות" לא איחר לפנות אלי, כי למעשה כבר תוך כמה ימים בודדים הוא התקשר, הזמין אותי למשרד שלו והתחיל לתת לי פרטים אודות החקירה. לבעלי אכן יש מישהי, הוא נפגש אית במלון, בדירה וגם יוצא איתה למסעדות.

החוקר הפרטי הציג בפני הוכחות לכל מה שהוא סיפר לי, ולמרות שניסיתי להיראות גיבורה וחזקה, הרגשתי איך עם כל תמונה הלב שלי נשבר קצת יותר.

למעשה, כל ההוכחות שהציג בפני החוקר הפרטי תוך כמה ימים של עבודת חקירה לא השאירו מקום לספק: אכן מדובר על גבר נשוי שבוגד באשתו.

למרות כל הקושי והכאב, היה גם חלק חיובי, שכן החוקר הפרטי הסביר לי שנוכל להשתמש בכל ההוכחות האלה אם אכן אחליט לפנות אל בית המשפט ולהתגרש. אומנם הכול היה סוער ומפחיד מידי, אך כבר מהשנייה הראשונה ידעתי שאני לא מצערת.

לא מצטערת של שפניתי אל חוקר פרטי ובטח שלא מצטערת על כך שפניתי אל משרד החקירות הכי טוב שיש בארץ. "רם חקירות" זה משרד מוביל ומקצועי, כך שגם היחס שקיבלתי היה אדיב ונעים במיוחד.

גירושין מהירים

באותו יום, אחרי הפגישה שלי עם החוקר של "רם חקירות",  072-3954186 חזרתי הביתה ולא התאפקתי אפילו דקה: בעלי נכנס הביתה, התחיל למלמל משהו בדרך למקלחת על כך שהוא חייב לצאת גם הערב ותוך כדי אני הודעתי לו שאני רוצה להתגרש.

הוא נעמד לרגע, נשם עמוק והסתכל עלי במבט מבולבל. סיפרתי לו הכול, כולל על החוקר הפרטי שהצמדתי לו וכולל כל ההוכחות שיש לי, וזהו, מאותה שנייה החיים שלי כבר לא נראים אותו הדבר.

הגירושין שלי מבעלי היו הרבה פחות מסובכים ממה שחשבתי וכלל לא הגענו לבית המשפט, אך שלפחות אני יודעת שעשיתי הכול במהירות כדי לצאת לדרך חדשה ומרגשת יותר בחיים הפרטיים.

החקירה הפרטית

לחקירות עם תוצאות

חייגו: 072-3954186 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

חוקר פרטי גרושין

כשבני זוג מגיעים להחלטה לסיים את קשרי הנישואין שלהם, מה שהכי חשוב במאבק זה מידע.
קראו עוד

חקירות כלכליות

איתור הרכוש של הצד השני על מנת לבצע עסקה, גירושין או עיקול. המידע הוא חוקי וניתן לתצוגה בבית משפט.
קראו עוד

איתור אנשים

חברתנו נותנת מענה יסודי,אמין וקצועי בביצוע עבודות ניקיון ואחזקה של בתים משותפים,
קראו עוד

חקירות גלויות וסמויות

המומחיות והניסיון הרב, תורמים לביצוע איתור מדויק, מהיר, ויעיל של המידע הנדרש.
קראו עוד