חוקר פרטי מוביל

חוקר פרטי מוביל – שנתן לי שירות מקצועי, לפני כמה חודשים התחלתי לשים לב שאשתי האהובה מתנהגת בצורה מוזרה.

פתאום, בלי יותר מידי הכנות מראש, היא התחילה להישאר עד שעות מאוד מאוחרות בעבודה, והאמת היא, שבהתחלה לא קישרתם את זה למשהו מיוחד.

הייתי בטוח שבדיוק כפי שהיא אומרת, יש לה עבודה מרובה, יש לחץ והיא פשוט חייב לעשות שעות נוספות בכל יום. יחד עם זאת, אחרי שראיתי שהדברים לא נעצרים שם, בסופו של דבר אפילו אני יצאתי מהאדישות שלי.

ראיתי איך היא מורידה במשקל, מתחילה לעשות פעילות גופנית וגם קונה כמעט בכל שבוע פריט לבוש חדש. אחרי שיחה קצרה עם חבר טוב הוא העלה בפני את האפשרות שאולי אני לא הגבר היחיד בחייה, כפי שהיה עד עכשיו.

אני מודה שהמחשבה על כך נראתה לי לא סבירה, כי איך יכול להיות שאחרי כל כך הרבה שנים של זוגיות אשתי פתאום תחשוב על גברים אחרים? מצד שני, ככל שהתחלתי לשים לב ליותר ויותר סימנים, התחלתי להבין שאולי זו המציאות: יכול להיות שאשתי בוגדת בי. לא היה לי פשוט בכל להחליט מה אני עושה בנידון, והאמת היא, שכבר חשבתי לצאת לחופשה מהעבודה ולהתחיל לעקוב אחריה.

הייתי ממש קרוב לצעד הזה אבל אז, אותו חבר קרוב, המליץ לי לפנות אל חוקר פרטי שיעשה את העבודה הזאת במקומי.

בחירת החוקר הפרטי הנכון לי

לשבת מול המחשב ולכתוב בגוגל "חוקר פרטי לענייני בגידות" זו הייתה סיטואציה מוזרה ועצובה מאוד עבורי.

מעולם לא חשבתי שאמצא את עצמי במצב הזה, אבל מצד שני, היה לי ברור שזה עדיף מאשר לקחת סיכונים מיותרים. זה נכון שברמה מסוימת יכולתי לנסות לעקוב אחרי אשתי לבד, אך בפועל, אין לי שום ניסיון בזה.

לכן הנחתי שאם אנסה לעשות לבד, תוך חמש דקות ביותר היא תגלה ותחשוף אותי, מה שאומר שלא אדע לעולם אם יש לה גבר אחר או לא. לכן, למרות כל הקושי ולמרות כל הרגשות שהציפו אותי, בסופו של דבר החלטתי לחפש חוקר פרטי.

היו לי מספר פרמטרים שעזרו לי לבחור את החוקר הפרטי הנכון ביותר עבורי, כמו למשל: הניסיון והמקצועיות. היה לי מאוד חשוב לבחור חוקר פרטי שכבר ביצע לא מעט חקירות בעבר שהיו קשורות לבגידות, כי להיות הלקוח הראשון של משרד חקירות כלשהו זו לא נראתה לי כמו אופציה טובה.

בנוסף, רציתי לדעת שאני עובד מול מישהו שעושה עבודה מהירה, כי מהרגע שבו החלטתי שאני רוצה להביט למציאות בעיניים,  לא רציתי לבזבז יותר מידי זמן. בנוסף, רציתי לברר ולוודא שאני פונה אל חוקר פרטי שיש לגביו לא מעט המלצות, כי היה לי ברור רק כך אצא מרוצה ואדע שאני מפקיד את המשימה בידי איש מקצוע מומחה.

פגישה ראשונה ומפתיע עם חוקר פרטי מוביל

הגעתי אל המשרד של "רם חקירות" אחרי שעשיתי לא מעט בירורים ואחרי שדיברתי עם עוד כמה חוקרים פרטיים.

אומנם יכולתי להשקיע הרבה פחות בכל הבירורים האלה, אבל האמת היא, שרציתי לעשות הכול כדי להגדיל את הסיכוי שלי לצאת מרוצה. כבר בשיחת הטלפון שלי עם נציגי המשרד הבנתי שאני במקום הנכון, כי התחושה הכללית שקיבלתי מ"רם חקירות", הייתה שהמומחים שם כבר ראו הכול.

זה לא פשוט לדבר עם אדם זר ולספר לו שנדמה לך שאשתך בוגדת בך, כי להגיד את הדברים בקול רם זה כמו לתת להם תוקף. מצד שני, היה לי ברור שאני לא יכול להמשיך לחיות במצב שבו אני לא יודע עם מי אשתי מבלה את הזמן שלה, ולכן פניתי אל רם חקירות.

החוקר שמולו ישבתי הציג בפני את הדברים, הסביר לי מהן האפשרויות השונות ואיך הוא מתכוון לבצע את החקירה. הבנתי גם שלכל חקירה יש מחיר קצת שונה, כי בדרך כלל החוקרים הפרטיים גובים את העלות שלהם פר שעה ולא תמיד אפשר לדעת מראש על כמה שעות עבודה מדובר.

אחרי שקיבלתי את כל האינפורמציה נתתי לחוקר הפרטי את האישור שלי, הוא יצא לדרך, וכל מה שנותר לי היה לחכות לטלפון ממנו.

החיים מתהפכים

אם יש רגע שלא אוכל לשכוח בחיי, זה הרגע שבו חוקר פרטי בבאר שבע מהמשרד של רם חקירות 072-3954186 התקשר אלי.

הוא הזמין אותי לפגישה וכבר בדרך אליו הרגשתי איך הרגליים שלי רועדות. התיישבתי מולו, וכמעט בלי מילים הוא חשף בפני את האמת שכל כך לא רציתי לראות: לאשתי יש מאהב. ככל שהוא נתן לי יותר ויותר פרטים הבנתי שזה לא עניין של רגע ולא מדובר על רומן חולף, כי בפועל אשתי פוגשת את הגבר הזה, שנראה צעיר ממני, כבר לא מעט חודשים.

היא אפילו הייתה איתו בחו"ל בלי ששמתי לב והכול מתחת לאף שלי. החיים שלי התהפכו באותה שנייה ללא הכר, אבל אני שמח שפניתי אל רם חקירות.

העבודה שם בוצעה בצורה מהירה ויעילה, תוך רגישות ואדיבות לכל אורך הדרך, כך שאין לי ספק שבחרתי במשרד החקירות הטוב ביותר שקיים.

חוקר פרטי מוביל

לחקירות עם תוצאות

חייגו: 072-3954186 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

חוקר פרטי גרושין

כשבני זוג מגיעים להחלטה לסיים את קשרי הנישואין שלהם, מה שהכי חשוב במאבק זה מידע.
קראו עוד

חקירות כלכליות

איתור הרכוש של הצד השני על מנת לבצע עסקה, גירושין או עיקול. המידע הוא חוקי וניתן לתצוגה בבית משפט.
קראו עוד

איתור אנשים

חברתנו נותנת מענה יסודי,אמין וקצועי בביצוע עבודות ניקיון ואחזקה של בתים משותפים,
קראו עוד

חקירות גלויות וסמויות

המומחיות והניסיון הרב, תורמים לביצוע איתור מדויק, מהיר, ויעיל של המידע הנדרש.
קראו עוד