חקירה מקצועית

חקירה מקצועית  – הרגע שבו החלטתי לפנות אל חוקר פרטי  להבין שהבת שלך נעלמה פתאום זה לא דבר שאפשר לחיות איתו, והאמת היא, שזה משהו שאני לא מאחל לאף אחד.

אומנם היה לי ברור מאז ומעולם שהבת שלי היא לא בדיוק שגרתית, אבל בין זה ובין התחושה שהאדמה פשוט פערה את פיה ובלעה אותה יש הבדל. יום אחד קמנו בבוקר אשתי ואני, התחלנו לחפש והבנו שהבת שלנו, שרה, פשוט לא נמצאת.

זה היה כמה ימים לפני יום ההולדת השלושים שלה, ולא משנה איפה חיפשנו, כי פשוט לא מצאנו אותה. הלכנו לדירה השכורה שלה, דיברנו עם כל האנשים שמכירים אותה ואף אחד לא ראה אותה.

למען האמת, אף אחד לא ראה אותה כבר מזמן כמה ימים ולכן היה ברור לנו שמשהו לא בסדר. בתור אזרחים שומרי חוק במדינה, הדבר הראשון שעשינו היה לפנות אל המשטרה, אבל האמת היא שיצאנו משם עם תחושה שהם לא מתכוונים לעשות יותר מידי.

מותר לאישה בת 30 להיעלם ואנחנו, למרות שאנחנו הוריה, לא יכולים לעשות בנידון דבר. התשובה של המשטרה הייתה מרגיזה, היא הובילה אותנו לתחושה של חוסר אונים ואז עלה לנו רעיון מבריק: לחפש משרד חקירות מוביל ולפנות לבקשת עזרה.

חקירה מקצועית לאיתור אנשים

אני מודה בכלל לא היה לי מושג שחקירות כאלה מתקיימות במציאות, ועוד במדינת ישראל, כי מה לנו ולאיתור אנשים? מעולם לא חשבתי שאזדקק בכלל להזמנת חקירה  כזאת, כי הייתי בטוח שאפשר לסמוך על המשטרה בכל העניין הזה.

יחד עם זאת, כאשר התיישבתי מול החוקר במשרד החקירות שאליו פנינו, הרגשתי שאני בדיוק במקום הנכון. החוקר לא הסתכל עלינו מוזר ולא גרם לנו להרגיש שאנחנו טועים. הוא לא גרם לנו להרגיש שאנחנו מגזימים והוא ידע בדיוק על איזה תחושות אנחנו מדברים.

הוא סיפר לנו, תוך כדי השיחה, על מספר סיבות שבגללן בדרך כלל נפתחת חקירה מקצועית לאיתור אנשים. הראשונה הייתה סיבה כלכלית, שכן לא פעם אנשים נעלמים כשהם חייבים כספים, ואילו השנייה הייתה סיבה נפשית.

כאשר אנשים לא מודעים לעצמם, כשעובר עליהם משהו חזק ביותר או כשהם בסערת רגשות הרבה יותר מידי משמעותית, לעיתים הם יכולים להחליט להיעלם. אחרי כל אלה, הוא סיפר לנו גם על הסיבה השלישית, והיא: היעלמות על רקע פלילי, כלומר,

האפשרות שמישהו פגע בבת שלנו. מיותר לציין שכל סיבה נראתה לנו גרועה וקשה יותר מהשנייה, אך מעל הכול ריחפה הידיעה הברורה: כשפנינו אל החוקר הפרטי עשינו את הצעד הנכון ביותר שיכולנו לעשות.

המקצועיות של רם חקירות -חקירה מקצועית

הפקדנו בידי הנציגים של רם חקירות את המשימה, נתנו להם כל פיסת מידע שהם ביקשו והלכנו הביתה. הלב היה כבד והחששות מאוד גדולים.

מה נעשה אם מישהו פגע בילדה? אם היא חייבת עשרות אלפי שקלים לאדם אחר? או שאולי התפרצה אצלה מחלת נפש שגרמה לה לברוח? האמת היא, שלא יכולנו להשתיק את המחשבות הנוראיות שעברו לנו בראש, ולכן שמחנו מאוד כאשר תוך מספר ימי עבודה התחיל לזרום אלינו מידע מהחוקרים של רם חקירות.

תחילה הם היו מעט הססנים כי הם רצו להבין האם אותה אישה שהם מצאו היא באמת הבת שלנו. בהמשך, הם ניהלו אחריה מעקב צמוד, רצו לדעת כל דבר על החיים שלה והתחילו לשתף אותנו במידע המוזר.

כי גרה בקומונה, מישהו מנהל שם את העניינים, היא אף פעם לא לבד והיא מתלבשת בצורה מוזרה ושונה. אני מודה שהדבר הראשון שרציתי לעשות היה לפרוץ אל אותו בית ולגרור אותה בשערות הביתה, אך אשתי עצרה בעדי. אשתי, וגם החוקר הפרטי, טענו שאם זה מה שאבחר לעשות, עלול מאוד להיות אאבד את הילדה לעד.

לכן בכל זאת עשיתי כל מה שיכולתי כדי לעצור ולתת לחוקרים הפרטיים להמשיך לטפל בדברים, ובשלב הזה הייתי בעיקר שמח מהידיעה הברורה שהבת האהובה שלי בחיים.

פגישה מרגשת אחרי המתנה ארוכה

החוקר הפרטי שהיה אמון על החקירה שלנו מטעם רם חקירות 072-3954186 הודיע לנו שיש לילדה לוח זמנים קבוע ושבכל יום שלישי היא נוסעת לאזור ירושלים בתחבורה ציבורית.

משם כבר הכול היה ברור, כי ידענו שאם נמצא את הרגע הנכון, נתפוס אותה לבד ונדבר איתה, נוכל לפחות לברר מה שלומה ולעשות הכול כדי לדבר על ליבה. כך בדיוק קרה, ואחרי המתנה נוראית שנראתה לנו כמו נצח, פשוט עלינו על אותו אוטובוס שעליו גם הילדה עלתה.

התיישבנו על ידה בלי שהיא שמה לב, ופתאום אימה הציעה לה את הכריך שהיא הכי אוהבת. באותה שנייה הילדה הבינו מי אנחנו, זיהתה אותנו וקפצה לזרועותינו, כך שבהחלט ניתן לומר שבמקרה הפרטי שלנו, רם חקירות החזירו לנו את השלווה ואת החיים למסלולם.

מצד שני, היה ברור שהילדה זקוקה לעזרה ושאותה חקירה ואיתור הילדה היו צעד ששינה לכל המשפחה שלנו את החיים ללא הכר.

חקירה מקצועית

לחקירות עם תוצאות

חייגו: 072-3954186 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

חוקר פרטי גרושין

כשבני זוג מגיעים להחלטה לסיים את קשרי הנישואין שלהם, מה שהכי חשוב במאבק זה מידע.
קראו עוד

חקירות כלכליות

איתור הרכוש של הצד השני על מנת לבצע עסקה, גירושין או עיקול. המידע הוא חוקי וניתן לתצוגה בבית משפט.
קראו עוד

איתור אנשים

חברתנו נותנת מענה יסודי,אמין וקצועי בביצוע עבודות ניקיון ואחזקה של בתים משותפים,
קראו עוד

חקירות גלויות וסמויות

המומחיות והניסיון הרב, תורמים לביצוע איתור מדויק, מהיר, ויעיל של המידע הנדרש.
קראו עוד