חקירה פרטית

יוני. ק - רמת גן

חקירה פרטית -אני מודה שהמחשבה לפנות אל חוקר פרטי נראתה לי לא סבירה, כי איך זה קשור אלי בכלל? יחד עם זאת, ככל שחלף הזמן הבנתי שאני לא באמת שולט בחיים שלי ואין לי יותר מידי מושג מה באמת קורה מתחת לאף שלי.

האם אשתי באמת בוגדת בי? אני מודה שכל הסיפור הזה התחיל בתור משהו שלא לגמרי הייתי בטוח בו, אך עם הזמן זה הדיר שינה מעיני וכל הלילות שלי הפכו להיות זהים: אני שוכב לי במיטה ולא מבין איפה אשתי באמת נמצאת.

האם היא באמת יצאה לנסיעת העבודה שעליה היא מספרת לי? או שאולי אני תמים מידי? קראתי פעם משפט שאיינשטיין אמר: כאשר הראש נפתח לרעיונות חדשים קשה לו מאוד לחזור למימדים הקודמים שלו, וזה בדיוק מה שקרה לי. מהרגע שהבנתי שאולי לאשתי יש מאהב, או מאהבת, לא הצלחתי לעזוב את הרעיון הזה.

למעשה, כל דבר שקרה הוכיח לי יותר ויותר שכנראה שאני צודקת, שמשהו לא כשר ושהגיע הזמן לחשוף את האמת, וזו הייתה הנקודה שבה התחלתי לחפש לי חוקר פרטי מקצועי.

חקירה פרטית ההתמודדות עם תוצאות החקירה

עוד לפני שהתחלתי לחפש לי חוקר פרטי מוביל, רציתי לעצור לרגע ולהבין עם עצמי – מה אני באמת עושה אם אני מגלה שאשתי בוגדת בי? כל הסיפור הזה של חקירה פרטית, חוקר פרטי ומעקבים היה נראה לי לא שייך בכלל לחיים שלי, אבל בפועל, התחלתי להבין שזו הדרך הכי טובה שיש לחשיפת האמת.

לכן המשכתי עם המחשבות שלי עוד צעד קדימה וניסיתי להבין: מה אני עושה אם אני מגלה שהיא בוגדת? האם הרעיון הוא להתגרש ממנה כשיש לי ביד הוכחות לבגידה?

או שאולי אני כל כך אוהב אותה ואת החיים שלנו, עד שאני רוצה ויכול להעלים עיין ולנסות לחיות איתה בכל זאת? אני חייב להודות שזה היה אחד מהחלקים המשמעותיים ביותר של אותה חקירה פרטית שבסופו של דבר הזמנתי, ובהחלט היה ערך משמעותי לחשוב על הכול מראש.

כשאנחנו עוד לא מקבלים את ההוכחות מהחוקר הפרטי אנחנו מאוד חזקים ובטוחים בעצמו, אבל אחרי שההוכחה מהחוקר מגיעה, פתאום הדברים נראים אחרת.

אני באופן אישי החלטתי שאני לא נשאר עם אשתי אפילו דקה, ולכן, כאשר החקירה הסתיימה וקיבלתי את כל ההוכחות שהייתי צריך, החלטתי להתגרש.

העלות של חקירה פרטית

דבר נוסף שעניין אותי כאשר חשבתי לפנות אל חוקר פרטי להזמנת חקירה פרטית בענייני בגידות, היה נושא המחיר. כמה באמת הגיוני לשלם לחוקר פרטי? והאם אותם חוקרים גובים את שכרם פר חקירה באופן גלובאלי או עבור שעת עבודה?

האמת היא, שכאשר התחלתי לבדוק את הנושא לעומק, גיליתם שלכל חוקר פרטי יש שיטת עבודה קצת שונה, אך מה שמשותף לרובם, הוא גביית התשלום פר שעה. זה למעשה גם מה שמוביל לכך שהם לא תמיד יודעים לומר כמה החקירה כולה תעלה, כי בסופו של דבר, כל חקירה פרטית יכולה להתפתח לאינספור כיוונים.

יחד עם זאת, היה לי ברור שהפעם אני לא מוותר, ואחרי שכבר החלטתי, אני כן רוצה לדעת את האמת ולגלות אותה.

לכן הייתי מוכן לשלם גם סכומים קצת יותר גבוהים, כי הבנתי שיש הבדל משמעותי בין חוקר פרטי מקצוען ובין מישהו שהוא חובבן.

לא רציתי להצמיד לאשתי חוקר פרטי חובבן שהיא תוכל לגלות בעצמה תוך כמה ימים, ולכן החלטתי שאני משקיע. ההיגיון שלי אמר שאם אני כבר נכנס לסיפור הזה ומזמין חקירה פרטית כדי לחשוף את האמת, רצוי שאעשה זאת בעזרת איש מקצוע משכמו ומעלה.

חוקר פרטי מוביל – כך בחרתי אותו

הנקודה הנוספת שאיתה אני באופן אישי הייתי צריך להתמודד, הייתה החיפוש אחר חוקר פרטי מוביל, והאמת היא, שלא האמנתי כאשר גיליתם כמה חוקרים פרטיים עובדים בישראל.

למעשה, זו גם הייתי הנקודה שבה התחלתי להתעמק בדברים ואז הבנתי שיש מגוון אדיר של אפשרויות. האפשרויות היו קשורות לא רק לחוקרים השונים, אלא גם לכל מיני סוגים של התמחויות שהם מציעים.

כך גיליתי, למשל, שיש חוקרים פרטיים שעוסקים בחקירות כלכליות ויש אפילו חוקרים פרטיים שתפקידם לאתר אנשים. בסופו של דבר, אחרי שבדקתי עוד ועוד נתונים, הבנתי שהכתובת הנכונה עבורי היא המשרד של "רם חקירות".

אנשי המקצוע שעובדים במשרד הזה מגיעים עם ניסיון עשיר, וכבר בשיחת הטלפון הראשונה שלי עם המשרד, כשהתקשרתי למספר: 072-3954186 הבנתי שאני בידיים טובות. שום דבר ממה שאמרתי בטלפון לחוקר הפרטי לא באמת הימם אותו והיה נדמה שהוא כבר ראה ושמע הכול בחייו. לכן, למעשה, הצלחתי להרגיש בנוח כבר מהרגע הראשון.

אני מודע שתוצאות החקירה שינו את חיי, אך מצד שני, אני שלם עם כל צעד שבחרתי לעשות, כי מה הטעם להמשיך ולחיות עם מישהי שלא אוהבת אותי ושבוחרת לבגוד בי בכל יום מחדש?

חקירה פרטית – איך זה קשור אלי בכלל?!

לחקירות עם תוצאות

חייגו: 072-3954186 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

חוקר פרטי גרושין

כשבני זוג מגיעים להחלטה לסיים את קשרי הנישואין שלהם, מה שהכי חשוב במאבק זה מידע.
קראו עוד

חקירות כלכליות

איתור הרכוש של הצד השני על מנת לבצע עסקה, גירושין או עיקול. המידע הוא חוקי וניתן לתצוגה בבית משפט.
קראו עוד

איתור אנשים

חברתנו נותנת מענה יסודי,אמין וקצועי בביצוע עבודות ניקיון ואחזקה של בתים משותפים,
קראו עוד

חקירות גלויות וסמויות

המומחיות והניסיון הרב, תורמים לביצוע איתור מדויק, מהיר, ויעיל של המידע הנדרש.
קראו עוד