חקירות כלכליות

חקירות כלכליות – למרות שרבים מאתנו בטוחים שהם חיים עם אדם מסוים שנים רבות והם יודעים עליו הכול, בפועל אנחנו רואים שזה לא תמיד כך.

לכל אחד מאתנו יש סודות, אך יש אנשים שהסודות אצלם קצת יותר חריגים. כלומר, אפילו אם נחיה עם אותו אדם שנים רבות, לא תמיד נוכל לדעת מה באמת עובר לו בראש, אך זה עוד בגדר הסביר.

לעומת זאת, האם זה סביר שלא נדע איזה רכוש יש לבן הזוג שלנו? מדוע הוא מסתיר אותו? ואיך נאתר זאת? עד שהדברים לא מסתבכים ועד שאנחנו לא מחליטים, למשל, להתגרש מאותו אדם, אנחנו לא טורחים בכלל לחשוב על הצד הכלכלי של הדברים.

יחד עם זאת, הרבה אנשים שחושבים להתגרש מבינים שהם הכירו את בן הזוג שלהם רק עד רמה מסוימת, וזה גם השלב שבו הם רוצים לדעת איזה רכוש באמת יש לו.

זה נשמע לכם מוכר? בוגדים בכם ואתם מנסים לבנות את האסטרטגיה הכי טובה שיש עכשיו כדי להתגרש במהירות ולקבל מכך כמה שיותר רכוש וממון? אתם לא לבד. השאלה היא איך מגיעים לכל המידע הזה, וכדאי שתדעו: חקירות כלכליות הן הרבה פעמים הפתרון הנכון.

מה אפשר לגלות במסגרת חקירות כלכליות?

סביר להניח שגם אתם, כמו רוב האנשים, חושבים בפעם הראשונה ברצינות על האפשרות של הזמנת שירותי חקירה כלכלית, ולכן טבעי שתשאלו את עצמכם: מה באמת כוללות חקירות כלכליות, איך הן מתנהלות ומה אפשר לגלות?

ראשית, חשוב לדעת שזה מאוד תלוי לאיזה חוקר פרטי אתם פונים, כי לכל חוקר יש כלים קצת אחרים שאיתם הוא עובד. שנית, אנחנו רואים שבמסגרת החקירות הכלכליות בדרך כלל הרעיון הוא לאתר כל סוג של נכס שיש לבן הזוג, או לכל אדם אחר שאותו אנחנו בודקים, ולא ידעתם עליו.

למשל, האם יש לאותו אדם נדל"ן בדמות דירות או בתים פרטיים? חנויות או מגרשים? האם יש לו רכבים? והאם יש לו קשר לחברות או למניות בחברות כאלה ואחרות? כל הדברים האלה שווים כסף, ולפעמים הרבה מאוד, כך שברור מדוע יש משמעות אדירה לאיתור של הנתונים האלה. האם מדובר על אדם שמשקיע בבתי השקעות שונים?

האם יש לו קופות גמל שהוא מפריש אליהן כספים ולא ידענו על כך? והאם, לבן הזוג היקר והאהוב שלנו, יש עוד פנסיה שהוא "שכח" לספר לנו עליה? איזה פוליסות יש לו בחברות ביטוח שונות וכמה הן שוות? אתם לא תאמינו איזה מידע אפשר להשיג במסגרת חקירות כלכליות ולכן,

אם יש לכם ספק ואם אתם רוצים לחשוף את הדברים כדי להכין את תיק הגירושין שלכם בצורה טובה יותר, אל תדחו זאת. פנו עוד היום אל חוקר פרטי שיוכל להציע לכם שירותי חקירות כלכליות, כי מגיע לכם לדעת את האמת לפחות על מצבו הכלכלי של בן הזוג שלכם, השותף העסקי או כל אדם אחר שאתם קשורים אליו בצורה מסוימת.

מהם הפרמטרים שיכולים לכם בבחירת החוקר הפרטי הנכון?

בין אם אתם חושבים להזמין היום שירותי חקירות כלכליות ובין אם אתם צריכים שירות של חקירת בגידות או אפילו איתור אנשים, חשוב לעצור לרגע.

יש הרבה מאוד חוקרים פרטיים שיכולים לסייע לכם בישראל, אך העובדות בשטח מראות שלא כולם מגיעים עם הניסיון ועם הידע המתבקש.

לכן אם אתם לא רוצים לקחת סיכון מיותר ואם אתם לא רוצים להרגיש שעשיתם טעות בבחירת החוקר הפרטי שלכם, רצוי שתבדקו אודותיו הכול.

האם הוא עובד במשרד חקירות וותיק? מה כוללים שירותי החקירה שבה אתם מעוניינים? וכמה אתם עומדים לשלם? אומנם זה נכון שכל חוקר שממנו תוכלו להזמין שירותי חקירות כלכליות יוכל לדרוש מכם מחיר אחר, והכול בהתאם לניסיון ולידע שלו, אך זה עדיין לא אומר שתמיד כדאי יהיה לבחור את המקום שבו התעריפים הם הגבוהים ביותר.

לכן יש מקום לבדוק את העניין, להשוות בין המחירים שגובים במשרדי חקירות שונים וכך לבחור את האדם הנכון מבחינתכם לביצוע המשימה.

"רם חקירות" – לכל סוגי החקירות שתרצו להזמין

אתם עוד בשלב שבו אתם רוצים להבין האם בן הזוג בוגד בכם? רוצים לדעת האם יש לו מאהב או מאהבת? או שאולי מה שמעניין אתכם זה להבין איזה רכוש יש לבן הזוג ולא ידעתם עליו? כך או כך, "רם חקירות" זה משרד חקירות שכדאי לכם להכיר מקרוב, ויפה שעה אחת קודם.

זה לא משנה אם אתם זקוקים לשירותי חקירות כלכליות או לכל חקירה אחרת, כי בכל מקרה, מה הטעם לפנות אל משרד שעובדים בו חוקרים חובבנים? חשוב להבין שחוקר פרטי שעושה עבודה חובבנית לא רק יבזבז לכם זמן יקר, אלא הוא גם עלול להיחשף וכך לחשוף את החקירה עצמה.

לא אחת חשיפה כזאת עלולה לגרום נזק בלתי הפיך, ולכן ברור מדוע עדיף לפנות רק אל אנשי המקצוע הכי טובים שיש. במשרד של "רם חקירות" ,שזמין עבורכם תמיד במספר: 072-3954186 תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר בצורה מהירה ויעילה, אז למה לחשוב פעמיים?

חקירות כלכליות

לחקירות עם תוצאות

חייגו: 072-3954186 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

חוקר פרטי גרושין

כשבני זוג מגיעים להחלטה לסיים את קשרי הנישואין שלהם, מה שהכי חשוב במאבק זה מידע.
קראו עוד

חקירות כלכליות

איתור הרכוש של הצד השני על מנת לבצע עסקה, גירושין או עיקול. המידע הוא חוקי וניתן לתצוגה בבית משפט.
קראו עוד

איתור אנשים

חברתנו נותנת מענה יסודי,אמין וקצועי בביצוע עבודות ניקיון ואחזקה של בתים משותפים,
קראו עוד

חקירות גלויות וסמויות

המומחיות והניסיון הרב, תורמים לביצוע איתור מדויק, מהיר, ויעיל של המידע הנדרש.
קראו עוד